Дата Вид вступного випробування Час Аудиторія
22.07.2021 консультація 13.00 8.1510
23.07.2021 іспит 13.00 8.1510
29.07.2021 консультація 13.00 8.1510
30.07.2021 іспит 13.00 8.1510

Вступні іспити з іноземної мови проводяться за графіком основної та додаткової сесій єдиного вступного іспиту за матеріалами (завданнями/зошитами), наданими Українським центром оцінювання якості освіти. Український центр оцінювання якості освіти надає матеріали для проведення у закладі вищої освіти вступних іспитів з іноземної мови не раніше дня, що передує дню іспиту, та не пізніше 11:30 дня проведення іспиту.

ДатаВид вступного випробуванняЧасАудиторія
29.06.2021консультація10.008.1510
30.06.2021іспит12.008.1510
1.                   Андріяко Аліна Дмитрівна 171
2.                   Андрущенко Сергій Миколайович 105
3.                   Атаманчук Ярослав Олександрович 110
4.                   Бувайлик Вячеслав Григорович 100
5.                   Гелич Алла Олександрівна 176
6.                   Гіріч Роман Юрійович 179
7.                    Гощенко Тетяна Валеріївна 169
8.                   Гросул Катерина Олександрівна 134
9.                    Дехтяренко Максим Володимирович 138
10.                Добровольський Юзеф Броніславович 115
11.                Дрозд Володимир Сергійович 151
12.                Жадан Леся Вікторівна 110
13.                Зіатдінов Дмитро Юрійович 169
14.                Ігнатено Тарас Борисович 100
15.                Камнєва Єлизавета Олександрівна 169
16.                Карачевський Роман Степанович 151
17.                Кононенко Віктор Вікторович 100
18.                Кострубіна Катерина Ігорівна 179
19.                Кравченко Євгеній Олександрович 121
20.                Крівенко Сергій Вікторович 154
21.                Лазаревська Юліанна Артурівна 171
22.                Мазур Олександр Володимирович 148
23.                Мангер Наталія Петрівна 142
24.                Мостицький Сергій Петрович 110
25.                Окатов Владислав Сергійович 151
26.                Паркер Марк Олегович 200
27.                Перетолчина Ганна Юріївна 171
28.                Погребняк Ігор Олександрович 100
29.                Погребняк Ярослав Миколайович 171
30.                Поливода Максим Олегович 174
31.                Поліщук Сергій Тимофійович 151
32.                Приліпко Ярослава Юріївна 121
33.                Проценко Артем Олексійович 126
34.                Розводовська Марина Анатолївна 181
35.                Самусь Олександр Володимирович 100
36.                Сатановська Оксана Володимирівна 130
37.                Сергієнко Сергій Олександрович 100
38.                 Скабардін Олег Вікторович 164
39.                Спіцин Михайло Маркович 110
40.                Табала Марія Юріївна 185
41.                Тунік Ольга Анатоліївна 115
42.                Федорова Ірина Анатоліївна 159
43.                Феоктистова Алла Іванівна 181
44.                Целіщев Ігор Олегович 174
45.                Чернишенко Іван Олегович 196
46.                Шевченко Ігор Іванович 156
47.                Шуляк Олена Олександрівна 126
48.                Щербак Ігор Васильович 100

Слідкуйте за нами: