Директор — Слюняєв Артем Сергійович

Заступник директора — Поліщук Оксана Володимирівна

Дирекція : 044 406-74-34

Навчальний відділ : 044 406-77-18

Навчально-науковий інститут неперервної освіти є базовим для впровадження концепції неперервної освіти, що спрямована на реалізацію права кожної особи на навчання протягом життя з урахуванням її особистісних потреб, пріоритетів суспільного розвитку та потреб економіки.

Навчально-науковий інститут неперервної освіти здійснює підготовку фахівців ОС бакалавр, ОС магістр та PhD.

Форми навчання: очна, заочна форма навчання, заочна з елементами дистанційного навчання.

Інститут надає можливість отримання додаткової освіти для студентів, другої (іншої) вищої освіти, проходження курсів підвищення кваліфікації, курсової підготовки, стажування фахівців різних галузей економіки, працівників органів державної влади, керівників підприємств, установ і організацій.

Кафедри:

Кафедра управління людським фактором здійснює підготовку фахівців ОС магістр за освітньо-професійними програмами: «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», «Психологія екстремальних і кризових ситуацій», «Управління інноваційною діяльністю».

Завідувач кафедри управління людським фактором — Сидорчук Людмила Андріївна

Liudmyla.sydorcuk@npp.edu.nau.ua

тел: +380679875331

Кафедра публічного управління та адміністрування здійснює підготовку фахівців

ОС бакалавр за освітньо-професійною програмою  «Публічне управління та адміністрування»;

ОС магістр за освітньо-професійними програмами «Менеджмент в органах публічного управління»;

ОС Доктор філософії за освітньо-науковою програмою «Публічне управління та адміністрування».

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування — Мельничук Лариса Михайлівна

melnychuk.larysa@npp.nau.edu.ua

тел: +380979977671

Кафедра технологій управління здійснює підготовку фахівців

ОС магістр за освітньо-професійними програмами «Управління проектами», «Адміністративний менеджмент».

В.о. завідувача кафедри технологій управління — Остапенко Тетяна Геннадіївна

Tetiana.ostapenko@npp.nau.edu.ua

тел.: +380956071615

Ведеться набір за такими спеціальностями:

Контакти:

Адреса: проспект Гузара Любомира, 1, м.Київ, 03058, корпус 8