Адреса: проспект Гузара Любомира, 1, м.Київ, 03058, корпус 2, кімн. 2-.206
тел. Деканату: +380444067841
e-mail: ftml@nau.edu.ua

Декан  Мостенська Тетяна Леонідівна.

Кабінет: 2-208

Тел.: 406-68-22406-68-16

Заступник декана — Наумова Ольга Володимирівна

Заступник декана — Давиденко Володимир Вадимович

Заступник декана — Багрій Марія Михайлівна

ФТМЛ здійснює підготовку фахівців для здобуття ступенів вищої освіти:

БАКАЛАВР,  МАГІСТР, ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

Розроблені на факультеті освітні програми навчання передбачають вивчення ряду професійних дисциплін протягом усіх років навчання. Студенти опановують різні методики організації, управління та оптимізації процесів, розвивають свій потенціал та інженерну думку. Студенти факультету проходять стажування у провідних компаніях та державних установах авіаційних та інших галузей України.

Підготовка на кафедрах здійснюється українською та англійською мовами. Викладання англійською мовою забезпечується високопрофесійними викладачами з сертифікатами відповідності. Успішні студенти, які навчаються англійською мовою, отримують від провідних викладачів випускових кафедр листи-підтримки та рекомендації для навчання за кордоном.

Факультет транспорту, менеджменту і логістики включає в себе такі кафедри: