Скасовано додаткові фахові вступні випробування

Шановні вступники до магістратури!

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо- кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), передувало складання додаткових фахових вступних випробувань. Водночас, з 16 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту», зокрема, в частині скасування обов’язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

Таким чином скасовано проведення додаткових фахових вступних випробувань при вступі до магістратури Національного авіаційного університету, відповідні зміни до Правил прийому НАУ у 2020 році буде внесено незабаром.

Нагадуємо, що реєстрація для складання ЄВІ/ЄФВВ розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.

Алгоритм дій для реєстрації вступників для складання ЄВІ/ЄФВВ опубліковано за посиланням на офіційному сайті Приймальної комісії Національного авіаційного університету.