Подання оригіналів документів до НАУ

Для подання оригіналів документів до Національного авіаційного університету Ви можете скористатися одним із трьох запропонованих варіантів!

Для подання оригіналів документів особисто Вам потрібно підготувати всі необхідні оригінали документів та копії до них та привезти в Приймальну комісію Національного авіаційного університету

(Адреса та контакти Приймальної комісії НАУ).

Перелік документів необхідних для вступу на 1 курс ОС “Бакалавр”

Для надсилання документів засобами поштового зв’язку Вам потрібно підготувати оригінали документів ((свідоцтво, атестат, диплом) та додатка до нього, оригінал сертифіката ЗНО та інформаційну картку або оригінал листка єдиного вступного іспиту або єдиного вступного фахового випробування та листка результатів). Всі інші документи надсилаються у копіях!

Приймальна комісія НАУ рекомендує використовувати кур’єрську доставку «із рук у руки»!

Документи надіслати з обов’язковим описом вкладень за адресою:

Національний авіаційний університет, Приймальна комісія (назва факультета/інститута), просп. Любомира Гузара,1, м.Київ,03058.

Перелік документів необхідних для вступу на 1 курс ОС “Бакалавр”

Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. У такому випадку договір про навчання між ЗВО та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) укладається впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.

Для подання документів з накладанням кваліфікованого цифрового підпису перейдіть за посиланням