Декан факультету – Ільєнко Оксана Вікторівна, доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України

Заступник декана з навчально-методичної роботи – Передерій Надія Миколаївна, кандидат економічних наук, старший викладач

Заступник декана з виховної роботи – Суворова Наталія Миколаївна, старший викладач

Кабінет: 2-208

Тел.: 406-68-22,406-68-16

Розроблені на факультеті освітні програми навчання передбачають вивчення ряду професійних дисциплін протягом усіх років навчання. Студенти опановують різні методики організації, управління та оптимізації процесів, розвивають свій потенціал та інженерну думку. Студенти факультету проходять стажування у провідних компаніях та державних установах авіаційних та інших галузей України.

Підготовка на кафедрах здійснюється українською та англійською мовами. Викладання англійською мовою забезпечується високопрофесійними викладачами з сертифікатами відповідності. Успішні студенти, які навчаються англійською мовою, отримують від провідних викладачів випускових кафедр листи-підтримки та рекомендації для навчання за кордоном.

Факультет транспорту, менеджменту і логістики включає в себе такі кафедри:

– Кафедра організації авіаційних перевезень

– Кафедра організації авіаційних робіт та послуг

– Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств

– Кафедра логістики

– Кафедра вищої математики

Керівники підрозділів факультету:

Кафедра організації авіаційних перевезень, завідувач кафедри д.т.н., професор Юн Геннадій Миколайович

Кафедра організації авіаційних робіт та послуг, завідувач доктор економічних наук, професор – Разумова Катерина Миколаївна.

Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств, завідувач д.е.н., професор Кириленко Оксана Миколаївна

Кафедра логістики, завідувач  к.е.н., доцент  Григорак Марія Юріївна

Кафедра вищої математики, завідувач  д.т.н., професор Ластівка Іван Олексійович