До уваги абітурієнтів з тимчасово окупованих територій!

У Національному авіаційному університеті з 24 липня розпочинають свою роботу Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

Національний авіаційний університет надає можливість дітям із непідконтрольних Уряду України територій Автономної Республіки Крим; Донецької, Луганської областей та території вздовж лінії розмежування вступати до закладу вищої освіти за спрощеною процедурою.

Вступники, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах:

– вступники з Криму – не пізніше 20 серпня;

– вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня.

Абітурієнти, які не встигнуть цього зробити у серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт (детальніше).

Шановний абітурієнт – зроби правильний професійний крок у виборі майбутнього. І це – Національний авіаційний університет!