У Національному авіаційному університеті функціонують освітні центри “Донбас-Україна” та “Крим-Україна”, через які реалізуються особливі умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративній межі або які переселилися з неї після 01 січня 2023 р. відповідно до  Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій російською федерацією території України (Наказ МОН 271 від 01.03.2021 р., зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15.04.2021 р. за № 505/36127 в редакції станом на 01.03.2023 р.).

 

Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або на території населених пунктів на лінії зіткнення відповідно до Переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2014 року № 1085-р (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 року № 79-р) (ТОрфТУ).

Якщо Ви належите до числа таких осіб, заповніть, будь ласка, відповідну форму за посиланням вище.
Під час заповнення форми Вам необхідно завантажити скановані копії документів, які підтверджують наявність у Вас спеціальних умов вступу через Освітні центри.
Після заповнення Ви отримаєте від нас електронний лист, у якому буде вказано порядок подальший дій.
Будь ласка, уважно зазначайте прізвище, ім’я та по батькові.
Скановані копії документів мають бути чіткими та якісними.

Документи, які подаються до Освітніх центрів:
1. Заява

2. Документи, що ідентифікують особу як Заявника:
–     документ, що посвідчує особу (за відсутності – свідоцтво про народження);
–     документ, який підтверджує, що місцем проживання є ТОрфТУ (у разі відсутності в документі, що посвідчує особу, відмітки про реєстрацію місця проживання на тимчасово окупованих територіях України, підтвердження факту проживання може здійснюватися на підставі відомостей, зазначених у документах, визначених в абзаці третьому частини сьомої статті 4 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», копіях документів, до яких вносяться відомості про місце проживання та/або довідки про реєстрацію місця проживання батьків (одного з батьків), в яких зазначено місце проживання на відповідних територіях).
3. Документ про здобутий раніше рівень освіти державного зразка (за наявності)
4. Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання або результати національного мультипредметного тесту (за бажанням) визначених в Умовах прийому років.
5. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності).
6. Чотири кольорові фотокартки 3х4 для оформлення особової справи.