Повідомлення про засідання Приймальної комісії Національного авіаційного університету

Повідомляємо, що 18.06.2024 року о 10.00 у залі засідань Вченої ради університету відбудеться засідання Приймальної комісії Національного авіаційного університету.

Порядок денний.

1. Про особливості вступної кампанії 2024 року. Основні виклики сьогодення та задачі структурних підрозділів університету. Доповідач Ксенія Семенова.

2. Про основні нововведення Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році. Доповідач Олександр Сігнаєвський.

3. Про хід підготовки до вступної кампанії.

– Про стан готовності Приймальної комісії та відбіркових комісій до вступної компанії. Доповідач Олександр Сігнаєвський.

– Затвердження графіків вступних випробувань у закладі вищої освіти. Доповідач Анжеліка Кокарєва.

– Про організацію перевірки оригінальності тексту мотиваційних листів у випадку їх використання для конкурсного відбору. Доповідач Олександр Сігнаєвський.

4. Різне.