Якщо в цьому році ви завершуєте навчання на бакалавраті та плануєте вступати до магістратури, вам обов’язково потрібно зареєструватись для складання ЄВІ (єдиного вступного іспиту) та у окремих випадках ЄФВВ (єдиного фахового вступного випробування). 

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) — це стандартизоване комплексне тестування, запроваджене в Україні для вступників до магістратури та аспірантури. ЄВІ складається з двох основних компонентів:

  • Тест з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська на вибір вступника) — оцінює рівень володіння мовою та навички, необхідні для навчання на магістерському рівні.
  • Тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) — оцінює вербально-комунікаційні та логіко-аналітичні здібності вступника.

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це тестування з предметних тестів, необхідне для вступу на визначений Міністерством освіти і науки перелік спеціальностей. Загалом таких предметних тестів 10.

B2 Дизайн

  • Предметний тест з історії мистецтва

B10 Філософія

  • Предметний тест з історії мистецтва

B11 Філологія (за спеціалізаціями)

  • Предметний тест з мовознавства

B13 Бібліотечна, інформаційна та архівна справа

  • Предметний тест з історії мистецтва

C1 Економіка та міжнародні економічні відносини

  • Предметний тест з економіки та міжнародної економіки

C3 Міжнародні відносини

  • Предметний тест з політології та міжнародних відносин

C4 Психологія

  • Предметний тест з психології та соціології
  • Предметний тест з педагогіки та психології

C5 Соціологія

  • Предметний тест з психології та соціології

C7 Журналістика

  • Будь-який предметний тест на вибір

D1 Облік і оподаткування

  • Предметний тест з обліку та фінансів

D2 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

  • Предметний тест з обліку та фінансів

D3 Менеджмент

  • Предметний тест з управління та адміністрування

D4 Публічне управління та адміністрування

  • Будь-який предметний тест на вибір

D5 Маркетинг

  • Предметний тест з управління та адміністрування

D7 Торгівля

  • Предметний тест з управління та адміністрування

D8 Право

  • Предметний тест з права та міжнародного права

D9 Міжнародне право

  • Предметний тест з права та міжнародного права

F1 Прикладна математика

  • Предметний тест з інформаційних технологій

F2 Інженерія програмного забезпечення

  • Предметний тест з інформаційних технологій

F3 Комп’ютерні науки

  • Предметний тест з інформаційних технологій

F5 Кібербезпека та захист інформації

  • Предметний тест з інформаційних технологій

F6 Інформаційні системи і технології

  • Предметний тест з інформаційних технологій

F7 Комп’ютерна інженерія

  • Предметний тест з інформаційних технологій

I10 Соціальна робота та консультування

  • Будь-який предметний тест на вибір

J3 Туризм та рекреація

  • Будь-який предметний тест на вибір

K10 Цивільна безпека

  • Будь-який предметний тест на вибір

Реєстрація для участі у основній сесії триватиме з 02 травня до 18.00 23 травня.

Важливо! Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ можлива лише один раз в одному університеті, результати будуть дійсними при вступі до всіх ЗВО в Україні.

Для того, щоб зареєструватись для складання, вам необхідно заповнити заяву-анкету у вигляді GoogleForm. Оберіть факультет, у якому ви завершуєте навчання, та перейдіть за посиланням для заповнення. Будьту уважні, форми доступні лише з вашої університетської пошти.

АКФ https://forms.gle/W1AH9dsfNjVrx9qi7

ФАБД https://forms.gle/pAWkr8GDHCt3iBcHA

ФАЕТ https://forms.gle/4Jx8neDARbA8cV5AA

ФЕБА https://forms.gle/pzE4G12kaow78A2AA

ФЕБІТ https://forms.gle/yVPcwEVSN6bpja4M7

ФКНТ https://forms.gle/TfTEyC8i4ZxoZVx57

ФПКП https://forms.gle/ZtYWEWULbUrErAsA8

ФПМВ https://forms.gle/u3DggYnSCLSZ2GkR9

ФТЛ https://forms.gle/28fAVuiLK8biptd59

  1. Спеціальність, на яку планується вступ. Якщо розглядаються кілька варіантів спеціальностей, то при реєстрації треба вказати ту спеціальність, яка передбачає ЄФВВ — за потреби (необхідно звернути увагу, чи здійснює університет прийом за цією спеціальністю). Також треба пам’ятати, що можна скласти не більше двох предметних тестів ЄФВВ. Пам’ятайте, це не подання заяв на вступ, це просто інформація для реєстрації, тому обрана спеціальність станом на зараз впливає лише на цю процедуру. 
  2. Необхідність проходження ЄВІ (так / ні). Нагадуємо, що цього року для вступу до магістратури та аспірантури ЄВІ потрібен абсолютно всім!
  3. Іноземна мова ЄВІ (англійська, німецька, французька або іспанська).
  4. Населений пункт для складання ЄВІ. ЄВІ можна складати в Україні та за кордоном, але кількість місць за кордоном обмежена, тому будьте уважні.
  5. Необхідність проходження ЄФВВ (так / ні).
  6. Населений пункт для складання ЄФВВ. Якщо обрано 2 предметні тести, то вони будуть складатись в одному місті. ЄФВВ проводиться не у всіх містах, де проводиться ЄВІ.
  7. Назви предметних тестів ЄФВВ, з яких планується проходження вступних випробувань (не більше двох).
  8. Прізвище, ім’я, по батькові.
  9. Дата народження.
  10. Відомості документа, що посвідчує особу – ID-карта, паспорт-книжка, закордонний паспорт, посвідка на постійне місце проживання. Саме з цим документом ви маєте прийти на пункт тестування, тому будьте уважні та обирайте дійсний документ. 
  11. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).
  12. Контактний телефон та адресу електронної пошти.
  13. Інформація щодо необхідності створення особливих умов для проходження тестування — для вступників, захворювання яких належить до переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати зовнішнє незалежне оцінювання. Перелік можна переглянути за посланням.
  14. Умови отримання екзаменаційного листка (особисто у приймальній комісії або поштову адресу для відправлення коштом одержувача).
  15. Підтвердити правильність внесених вами даних та надати згоду на їх обробку для реєстрації.
  1. Документ, що посвідчує особу, який зазначено в заяві-анкеті  Для успішної реєстрації необхідно надіслати сканкопії обох сторін ID-картки або 1, 2 сторінок паспорта-книжки (за наявності вклеєних фото на 3-5 сторінках, їх треба надіслати також), або сторінки закордонного паспорта з фото (перший розворот), або всі сторінки з позначками чи обидві сторони пластикової посвідки. Цей документ має бути підписаний кваліфікованим електронним підписом (КЕП) або Дія.Підпис вступника. Якщо ви ще не маєте такого підпису, ознайомтесь з інструкцією для отримання. Формат файлу .p7s, .asice, розмір не більше 1 Мб.
  2. Документ, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), зазначений в анкеті (картка платника податків, або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП, або свідоцтва про народження, до якого внесено дані про РНОКПП, або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП (для громадян України, які в установленому законодавством порядку відмовилися від прийняття РНОКПП — паспорта громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття РНОКПП). Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, .png, розмір не більше 1 Мб.
  3. За наявності підстав: документи, що підтверджують право вступника щодо створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань (медисчний висновок за формою 086-3/о). Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, .png, розмір не більше 1 Мб.
  4. Фотокартка для документів розміром 3х4 см (або файл в форматі .jpg із співвідношенням сторін зображення 3х4, розміром не більше 1 Мб).

Успіхів у реєстрації!