(або 10 кроків до побудови успішного майбутнього разом з НАУ)

   Крок 1. Визначитися з спеціальністю (конкурсною пропозицією) куди плануєте вступати. Перелік спеціальностей НАУУ разі виникнення труднощів з визначенням спеціальності яка підходить саме Вам, пропонуємо пройти профорієнтаційний тест.

   Крок 2. Далі Вам необхідно вдало скласти національний мультипредметний тест. Докладніше про національний мультипредметний тест можна прочитати тут.

   Крок 3. Реєстрація особистих  електронних кабінетів вступників на навчання для здобуття вищої освіти, завантаження необхідних документів з 01 липня 2023 року. Докладніше про строки прийому заяв та документів можна прочитати за покликанням.

   Крок 4. Серед спеціальностей НАУ є такі, де потрібно пройти медичні огляди та інші доконкурсні процедури (спеціальність: 272.02). У разі обрання Вами такої спеціальності для вступу це потрібно зробити до дня, що передує дню завершення прийому заяв.

   Крок 5. Ознайомитися з переліком необхідних документів для вступу на 1 курс для вступників на базі повної загальної середньої освіти.

   Крок 6. Реєстрація заяв вступників у електронній формі через кабінет вступника з 19 липня до 18:00 31 липня 2023 року. Не забуваємо поставити 1 або 2 пріоритет для обраної конкурсної пропозиції в НАУ! 

   Крок 7. Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюються до 05 серпня 2023 року.

   Крок 8. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 08 серпня 2023 року.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції з 09 серпня 2023 року.

   Крок 9. Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням до 10 серпня 2023 року. Зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб до 30 серпня 2023 року.

   Крок 10. Після публікації наказу про зарахування, Ви – студент НАУ. Вітаємо!