(або 10 кроків до побудови успішного майбутнього разом з НАУ)

   Крок 1. Визначитися з спеціальністю (конкурсною пропозицією) куди плануєте вступати. Перелік спеціальностей НАУ. У разі виникнення труднощів з визначенням спеціальності яка підходить саме Вам, пропонуємо пройти профорієнтаційний тест.

   Крок 2. Наступним кроком є визначення конкурсних предметів для обраної Вами спеціальності, з яких вступники мають подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

   Крок 3. Далі Вам необхідно вдало скласти ЗНО з обраних предметів. Дати проведення ЗНО 2022 тут.

   Крок 4. Серед спеціальностей НАУ є такі, де потрібно пройти медичні огляди та інші доконкурсні процедури (спеціальність: 272.02). У разі обрання Вами такої спеціальності для вступу це потрібно зробити до 09 липня 2022 р.

Детальніше дізнатися щодо строків прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання у 2022 році для вступників на базі повної загальної середньої освіти тут.

   Крок 5. Ознайомитися з переліком необхідних документів для вступу на 1 курс для вступників на базі повної загальної середньої освіти.

   Крок 6. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів з 01 липня 2022 р.

   Крок 7. Прийом заяв та документів у електронній формі через кабінет вступника з 14 по 22 липня 2022 року. Не забуваємо поставити 1 або 2 пріоритет для обраної конкурсної пропозиції в НАУ!

   Крок 8. Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих (бюджет) 27 липня 2022 року. Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників (контракт) після 18:00 04 серпня 2022 року (повідомлення буде розміщено в електронному кабінеті вступника та на офіційному сайті Приймальної комісії НАУ)

   Крок 9. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів до НАУ)

до 18:00 04 серпня 2022 року – на місця державного або регіонального замовлення

до 31 серпня 2022 року – за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб

(Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання, шляхом: надсилання їх засобами поштового зв’язку з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії НАУ; надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника)

   Крок 10. Після успішного подання оригіналів документів до НАУ, Ви – студент НАУ. Вітаємо!

Слідкуйте за нами: