(або 10 кроків до побудови успішного майбутнього разом з НАУ)

Крок 1. Визначитися з спеціальністю (конкурсною пропозицією) куди плануєте вступати. Перелік спеціальностей НАУУ разі виникнення труднощів з визначенням спеціальності яка підходить саме Вам, пропонуємо пройти профорієнтаційний тест.

   Крок 2. Далі Вам необхідно вдало скласти національний мультипредметний тест. Докладніше про національний мультипредметний тест можна прочитати тут.

   Крок 3. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів з 01 липня 2022 р. Докладніше про строки прийому заяв та документів можна прочитати за покликанням.

   Крок 4. Серед спеціальностей НАУ є такі, де потрібно пройти медичні огляди та інші доконкурсні процедури (спеціальність: 272.02). У разі обрання Вами такої спеціальності для вступу це потрібно зробити до дня, що передує дню завершення прийому заяв.

   Крок 5. Ознайомитися з переліком необхідних документів для вступу на 1 курс для вступників на базі повної загальної середньої освіти.

   Крок 6. Прийом заяв та документів у електронній формі через кабінет вступника з 29 липня по 23 серпня 2022 року. Не забуваємо поставити 1 або 2 пріоритет для обраної конкурсної пропозиції в НАУ! 

   Крок 7. Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) до 29 серпня 2022 року.

   Крок 8. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 02 вересня 2022 року.

(Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання, шляхом: надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника)

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції з 18:00 02 вересня 2022 року.

   Крок 9. Зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) – 05 вересня 2022 року. Зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб до 30 вересня 2022 року.

   Крок 10. Після успішного подання оригіналів документів до НАУ, Ви – студент НАУ. Вітаємо!

Слідкуйте за нами: