Цьогоріч для вступу на навчання для здобуття ОС «Магістр» на основі ОС «Бакалавр» на всі спеціальності НАУ потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ). Вступникам на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» також треба скласти єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ).

Приймальна комісія НАУ пропонує алгоритм вступу до магістратури НАУ у 2021 році:

    Крок 1. Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування розпочинається 11 травня та закінчується о 18:00 03 червня

(Онлайн реєстрація для складання ЄВІ/ЄФВВ доступна з 11 травня до 03 червня. Підтвердженням реєстрації є виданий комісією екзаменаційний листок. Після цього на сайті УЦОЯО для кожного зареєстрованого вступника створюватимуть кабінет учасника, доступ до якого буде за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому)

Пункти тестування створюватимуться на базі закладів вищої освіти. Під час реєстрації вступник має обрати місто, в якому він проходитиме тестування.

Вступники можуть вступати на магістра за іншою спеціальністю, ніж закінчив бакалавра. Перелік спеціальностей НАУУ разі виникнення труднощів з визначенням спеціальності яка підходить саме Вам, пропонуємо пройти профорієнтаційний тест.

    Крок 2. Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня для всіх спеціальностей НАУ.

На спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» основна сесія єдиного фахового вступного випробування проводиться 02 липня.

    Крок 3. Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня. (Реєстрація буде доступна напередодні початку вступної кампанії 2021).

    Крок 4. Прийом заяв та документів через кабінет вступника розпочинається 15 липня, і закінчується о 18:00 23 липня для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування.

    Крок 5. Фахові вступні випробування на базі НАУ, проводяться з 19 липня по 30 липня. Графіки проведення та програми фахових вступних випробувань розміщені за посиланням.

    Крок 6. Рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються 02 серпня (повідомлення буде розміщено в електронному кабінеті вступника та на офіційному сайті Приймальної комісії НАУ)

    Крок 7. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів до НАУ):

– до 18:00 07 серпня – на місця державного або регіонального замовлення

– до 31 серпня – за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Перелік необхідних документів для вступу до магістратури

(Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання, шляхом: надсилання їх засобами поштового зв’язку з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії НАУ; надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, через електронний кабінет вступника)

    Крок 8. Після успішного подання оригіналів документів до НАУ, Ви – студент НАУ. Вітаємо!

Слідкуйте за нами: