Для вступу на навчання для здобуття ОС «Магістр» на основі ОС «Магістр» (ОКР «Спеціаліст») за всіма спеціальностями Національного авіаційного університету, крім 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб:

Крок 1. Прийом заяв та документів розпочинається 15 липня, і закінчується о 18:00 23 липня.

У разі виникнення труднощів з визначенням спеціальності яка підходить саме Вам, пропонуємо пройти профорієнтаційний тест.

Перелік спеціальностей НАУ

Крок 2. Фахові вступні випробування та вступні іспити з іноземної мови на базі НАУ, проводяться з 19 липня по 30 липня. Графіки проведення та програми вступних випробувань розміщені за посиланням.

Крок 3. Рекомендації для зарахування надаються 02 серпня (повідомлення буде розміщено на офіційному сайті Приймальної комісії НАУ)

Крок 4. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів до НАУ) до 09 серпня

Перелік необхідних документів для вступу до магістратури

(Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання, шляхом: надсилання їх засобами поштового зв’язку з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії НАУ; надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника)

Крок 5. Після успішного подання оригіналів документів до НАУ, Ви – студент НАУ. Вітаємо!