Національний авіаційний університет у трійці лідерів!

Уперше Національний авіаційний університет у трійці лідерів з технічних спеціальностей серед провідних ЗВО України у дванадцятому «Зарплатному рейтингу вишів-2019» журналу «Деньги».

Також з 8 позиції на 3 піднявся НАУ серед університетів з будівельними спеціальностями у порівнянні з 2017 роком. Серед ЗВО з гуманітарних спеціальностей ми на 9 позиції (у 2017 році – одинадцяті). А серед вишів юридичних спеціальностей наш університет дванадцятий у порівнянні з 19 місцем у 2017 році.

Рейтинг журналу ґрунтується на очікуваному рівні заробітної плати, на яку можуть претендувати випускники згідно з оцінкою роботодавців. Рейтинги складають у шести категоріях (спеціальностях) – гуманітарній, технічній, юридичній, економічній, будівельній та аграрній.