За останні 20 років безпека та захист підприємств, осель вийшли на новий щабель і увійшли до топ професій в світі. На сьогоднішній день для Вас вже не існує перешкод в отриманні якісної сучасної освіти в галузі безпеки. Вже більше 50-ти років поспіль кафедра цивільної та промислової безпеки відкриває двері для талановитої молоді, для тих хто прагне до вивчення нового, а саме освоїти спеціалізацію «Безпека та захист особливо важливих об’єктів», професію сьогодення та майбутнього. Протягом навчання співробітники провідних фірм діляться зі студентами своїм досвідом і секретами цієї професії, розглядаються сучасні тренди в освіті і професії на прикладі реальних кейсів і історій з життя, а оскільки усі заняття (спілкування) проходять в живу Ви в змозі напряму задавати питання і спілкуватися з кращими фахівцями в цій галузі. Програма навчання динамічна, мобільна, тобто працює програма обміну студентами між Європейськими університетами.

Кафедра цивільної та промислової безпеки забезпечує професійну підготовку фахівців в сфері безпеки та захисту підприємств. Особлива увага приділена технологіям доступу, автоматизованих системи відеоспостереження на об’єктах; радіоелектронному захисту об’єктів, оглядової техніки на об’єктах. Проектно-дослідницька діяльність проводиться в області технічної експлуатації системи відеоспостереження на об’єктах.

• Історія української державності та культури
  • Ділова українська мова
  • Фахова іноземна мова
  • Фізичне виховання
  • Екологія
  • Основи пожежної безпеки
  • Хімія
  • Інформатика та комп’ютерна техніка
  • Фізика
  • Вища математика
  • Інженерна і комп’ютерна графіка
  • Безпека життєдіяльності
  • Фахова ознайомлювальна практика
  • Філософія сучасного суспільства
  • Фахова іноземна мова
  • Теоретична механіка
  • Небезпеки радіаційного, хімічного та біологічного походження
  • Радіаційний, хімічний та біологічний захист
  • Матеріалознавство в цивільній безпеці
  • Гідравліка
  • Медицина надзвичайних ситуацій
  • Природні та техногенні загрози, оцінювання небезпек
  • Організаційно-правове забезпечення захисту інформації на об’єктах
  • Правові основи організації та забезпечення захисту об’єктів
  • Безпека транспортної інфраструктури
  • Топографічне забезпечення
  • Інженерні мережі та комунікації
  • Практика на посаді фахівця з безпеки підприємства

Лабораторії кафедри цивільної та промислової безпеки оснащені сучасною комп’ютерною технікою та обладананням для проведення практичних та лабораторних робіт.

Кафедра цивільної та промислової безпеки має давні традиції у сфері цивільної безпеки та підтримує тісні зв’язки з службами безпеки  підприємств.

Кафедра активно співпрацює та проводить спільні тренінги з службами безпеки підприємств. Ми співпрацюємо з службою безпеки Сіріус, службою безпеки аеропроту «Жуляни»,  СБУ тощо.

Кафедра цивільної та промислової безпеки підтримує контакти і розвиває співробітництво з питань управління безпекою, а також з соціально-гуманітарних питань із зарубіжними партнерами, зокрема:

• Академія збройних сил Словацької Республіки;
  • Вроцлавський політехнічний університет, Польща;
  • Факультет безпеки Бєлградського Університету в Сербії;
  • Інститут охорони довкілля та безпеки транспорту, Ліон. Франція;
  • Дрезденський технічний університет, Німеччина;
  • Бергський університет Вупперталю, Німеччина.

Бакалавр: 3 роки 10 місяців (денна)

Бакалавр: 4 роки 6 місяців (заочна)

Магістр: 1 рік 4 місяці (денна, заочна

• Українська мова та література 0,25
  • Математика 0,45
  • Іноземна мова або фізика 0,2

Бакалавр (денна) на 2023/2024 н.р. – 22 000 грн./рік

Бакалавр (заочна) на 2023/2024 н.р. – 16 500 грн./рік

Магістр (денна) на 2023/2024 н.р. – 27 000 грн./рік

Магістр (заочна) на 2023/2024 н.р. – 20 250 грн./рік

Студенти кафедри цивільної та промислової безпеки (як хлопці, так і дівчата) мають можливість отримати військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки НАУ. Щороку цією можливістю користуються десятки студентів денної форми навчання.

Наші найкращі випускники працюють на підприємствах, установах та організаціях:

Телефони: +38 (044) 406 78 91, +38 067 9312236, +38 095 082 08 81

E-mail: super_bgd@ukr.net

Адреса: 03058, м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1 корпус № 7, ауд. 7-321.