Електроніка сьогодення органічно поєднує програмні та апаратні засоби. Електроніка – це різноманітна техніка зв’язку та мережна апаратура; радіоелектронна апаратура і системи загального та авіаційного або спеціального призначення; офісна  оргтехніка; телевізійна, відео- та аудіотехніка; побутові електронні пристрої з мікропроцесорами тощо. Без цифрової електроніки вже неможливо уявити собі життя та діяльність сучасної людини. Нині спостерігається стрімке удосконалення, ускладнення та дорожчання різноманітних електронних пристроїв та систем. Наприклад, на сучасному авіалайнері вартість усіх електронних пристроїв та систем складає до 70% вартості усього літака. Слід зазначити, що кафедра ЕРМІТ проводить підготовку фахівців з електронних пристроїв і систем як цивільного, так і спеціального призначення.

 

 

Навчальний процес на кафедрі здійснюють 10 професорів, 11 доцентів, 3 старших викладачів, 7 асистентів з використанням сучасного лабораторного обладнання провідного світового виробника Rohde&Sczharz  та новітніх інформаційних технологій.

 

Навчаючись за спеціальністю «Електроніка», ви опануєте системне та прикладне програмування; сучасні інформаційно-комунікаційні технології; комп’ютерне моделювання процесів та систем; методи проектування та конструювання електронних систем; розумні електронні засоби інтегровані з Інтернетом; технології моніторингу використання електромагнітних хвиль різних діапазонів та призначення; дисципліни економічного напряму та менеджменту.

 За освітньою програмою «Електронні системи» ми готуємо фахівців з моделювання, проектування, конструювання та обслуговування пристроїв та систем, які використовуються для формування, передачі, приймання та обробки сигналів, інформації та даних. До них зокрема відносяться побутові пристрої та системи (мультимедійні, телекомунікаційні, клімат-контроль та інша побутова техніка), авіаційні (системи зв’язку, локації та навігації), а також пристрої та системи спеціального (військового) призначення.

За сприяння компанії GlobalLogic на нашій кафедрі створено лабораторію електронних технологій Інтернету речей. 

Отже, на вас чекає захоплююче студентське життя та чудове працевлаштування!

На вас чекаємо й ми, колектив кафедри електроніки, робототехнікиі технологій моніторингу та Інтернету речей (ЕРМІТ)!

При кафедрі діє студентське конструкторське бюро «Sky», де майбутні фахівці набувають навичок з проектування, виготовлення та програмування різних робототехнічних та електронних пристроїв. Кожного року його учасники виборюють призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

Наші студенти беруть участь і перемагають у різних стартапах,  хакатонах, проектах міжнародної компанії GlobalLogicірингові послуги провід, яка розробляє програмне забезпечення та надає цифрові інжинним світовим корпораціям, установам та підприємствам.

Міжнародні зв’язки: кафедра ЕРМІТ має угоди про співробітництво і виконує спільні проекти з багатьма закордонними установами, наприклад:

  • Delft University of Technology, Нідерланди
  • Hamburg-Harburg Technical University, Німеччина
  • Warsaw University of Technology, Польща
  • Sunchon National University, Республіка Корея
  • Інститут інф. і телекомунікаційних технологій БАН, Болгарія
  • University of Natural Resources and Life Sciences, Відень, Австрія
  • Vilnius Gedeminas Technical University, Литва
  • Університет країни басків, Більбао, Іспанія

Кафедра  проводить і бере участь у міжнародних конференціях у Парижі, Лондоні, Мюнхені, Римі, Пекіні, Варшаві, Вільнюсі, Манчестері, Гонолулу, Празі, Давосі, Берліні, Гамбурзі, Києві, Харкові, Одесі та багатьох інших цікавих місцях.

Для наших студентів діють такі програми міжнародного обміну:

  • Еразмус Мундус (Англія, Ірландія, Франція, Іспанія, Чехія, Польща, Угорщина, Італія)
  • Еразмус плюс (Більбао – університет країни басків – Іспанія)
  • В процесі підписання нові проекти з Польщею, Литвою, Грузією, Латвією, Нідерландами, Німеччиною, Кенією, Австрією, Китаєм, Туреччиною, Індією.

Для забезпечення потреб вказаних роботодавців ми здійснюємо підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальністю

171 «Електроніка»,

 освітні програми:

  1. Електронні системи
  2. Електронні технології Інтернету речей (IoT)
  3. Комп’ютеризовані засоби моніторингу використання частотного ресурсу
Бакалавр: 3 роки 10 місяців (денна) Бакалавр: 4 роки 6 місяців (заочна) Магістр: 1 рік 4 місяці (денна, заочна

Бакалавр (денна) на 2023/2024 н.р. – 21 000 грн./рік 

Бакалавр (заочна) на 2023/2024 н.р. – 14 700 грн./рік 

Магістр (денна) на 2023/2024 н.р. – 26 000 грн./рік 

Магістр (заочна) на 2023/2024 н.р. – 19 500 грн./рік 

Студенти кафедри (як хлопці, так і дівчата) мають можливість отримати військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки НАУ. Щороку цією можливістю користуються десятки студентів денної форми навчання.

Кафедра військової підготовки НАУ

Наші випускники працевлаштовуються в таких установах та підприємствах на посади експертів, аналітиків, провідних менеджерів, інженерів-конструкторів: АНТК «Антонов», авіакосмічна корпорація Boeing, ДП «Украерорух», Український державний Центр радіочастот, КБ “Телеоптик”,  компанії Vodafone, Київстар, Melexis-Україна, GlobalLogic та багатьох інших.

Завідувач кафедри ЕРМІТ доктор техн. наук, професор Яновський Фелікс Йосипович, Лауреат Державної премії України, Академік низки академій наук, включаючи Academy of Electromagnetics (Кембридж, Массачусетс, США); IEEE Fellow (IEEE = Institute of Electrical and Electronics Engineers); Visiting Professor: TU-Delft (Нідерланди), PennState (США), TUHH (Німеччина), Al-Balqa Applied University (Йорданія), Hanyang University та Sunchon National University (Республіка Корея), Інститут метрології та HIT (Китай), Політехніка Варшавська (Польща), (2017), Kenyatta University (Кенія), Kalyani Centre for Technology & Innovation (Індія).

yanovsky@nau.edu.ua

http://radar.ewi.tudelft.nl/People/bio.php?id=353

https://www.facebook.com/felix.yanovsky

https://www.linkedin.com/in/felix-yanovsky-2901504/

 

 

Вступ на 1 курс – за результатами ЗНО

Вступ на 1 курс зі скороченим терміном, на 2, 3 та 5 курси

за результатами вступних випробувань

 

Наші координатори з питань вступу:

 

Габрусенко Євген Ігорович тел. 096-573-56-11

Бідний Микола Семенович тел. 093-670-84-25