Студенти проходять підготовку за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Кафедра фінансів, банківської справи та страхування забезпечує освіту в фінансовій, банківській та страховій сферах, що враховує сучасні тенденції трансформації економіки в епоху глобалізації, діджиталізації та інформатизації суспільних явищ та процесів.

Акцент робиться на адаптацію та впровадження в професійну діяльність знань, аналітичних, комунікативних, організаторських, підприємницьких навичок інтегративного вирішення завдань фінансово-кредитної діяльності суб’єктів підприємництва та фінансової системи держави, які повинні об’єктивно оцінювати економічні процеси, що відбуваються в суспільстві, розуміти сутність і тенденції розвитку фінансових відносин та їх особливості у сфері особистих, державних, міжнародних фінансів й фінансів суб’єктів господарювання.

Спеціалізація програми полягає у підготовці компетентних фахівців, що володіють теоретичними знаннями і практичним умінням їх ефективно застосовувати в фінансовій, банківській сферах та у сфері страхування.

У процесі навчання студент отримує глибоку професійну та практичну підготовку зі страхування, банківської справи та фінансово-кредитних відносин.

Навчання базується на загальновідомих наукових та практичних результатах із врахуванням сучасного стану економіки, інформатизації суспільства, кризових явищ та процесів. Орієнтується на актуальні дослідження в галузі фінансів, банківської справи та страхування, враховує специфіку використання фінансів в управлінні підприємств з метою проведення аналітичних досліджень, формує компетентності фінансової діяльності за умов нестабільного середовища на основі принципів інноваційного розвитку та сучасних інформаційних технологій, орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких студент визначає професійну та наукову кар’єру.

БАКАЛАВР

• Фінанси
  • Гроші і кредит
  • Страхування
  • Інформаційні системи  та технології у фінансах
  • Аналіз фінансової звітності
  • Податки та податкова система України
  • Банківська система
  • Фінанси домогосподарств
  • Фінансова звітність
  • Фінанси суб‘єктів господарювання
  • Кредитування і контроль
  • Державні фінанси
  • Фінансова статистика
  • Фінанси підприємств
  • Фінансовий контролінг
  • Фінансовий ринок
  • Методи та моделі вирішення фінансових задач
  • Інвестування
  • ВИБІРКОВІ БАКАЛАВР
  • Електронні фінанси
  • Поведінкові фінанси
  • Небанківське кредитування
  • Платіжні системи
  • Сustomer development – міждисциплінарний тренінг
  • Трейдинг

МАГІСТР

• Діагностика і моделювання фінансової діяльності
  • Інновації у фінансовій сфері
  • Наукові дослідження у фінансах
  • Управління фінансовою санацією підприємств
  • Фінансовий, страховий, банківський, кредитний та податковий менеджмент
  • Фандрейзинг
  • Ризики шахрайства у сфері фінансових послуг
  • Авіаційне страхування
  • Поведінкові фінанси
  • Ринок фінансових послуг
  • Діджиталізація у фінансовій сфері
  • Інвестиційний менеджмент
  • Оподаткування малого бізнесу
  • Інтелектуальний капітал
  • Реінжиніринг фінансових процесів.

Кафедра має давні традиції у сфері фінансів, банківської справи та страхування та підтримує тісні зв’язки з професійними учасниками ринку фінансових послуг та суб’єктами господарювання.

Наші партнери:

Бакалавр (денна) на 2023/2024 н.р. – 32 000 грн./рік

Бакалавр (заочна) на 2023/2024 н.р. – 22 400 грн./рік

Магістр (денна) на 2023/2024 н.р. – 37 000 грн./рік

Магістр (заочна) на 2023/2024 н.р. – 27 750 грн./рік

Наші випускники працюють на підприємствах, установах та організаціях: у міністерствах, керівниками корпоративних підприємств, директорами та співзасновниками товариств, начальниками відділів банків, фінансових відділів, брокерами та фахівцями у страхуванні.

Контакти: 03058, Україна, м. Київ, проспект Любомира Гузара,1,

2 корпус, кім. 2.108